Vzorník integrovaných dřezů Silestone - Kamenické výrobky z konglomerovaného kamene

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vzorník integrovaných dřezů Silestone

Kompletní integrace
Beze spár
, beze švů, bez hranic. S Integrity bude vaše kuchyň jednotná, meziprostory a plochy dřezu a pracovní desky splynou. Integrity vzbuzuje dojem jednoty a perfektní integrace. Tento inovativní výrobek Silestone® má všechny vlastnosti, které ze Silestone® udělaly nejlepší produkt na trhu: vysoká odolnost vůči poškrábání, dlouhá trvanlivost, nejlepší design a garantovaná hygienická ochrana. Síle představivosti se nekladou žádné hranice, protože zde jsou téměř nekonečné barevné možnosti.

Monoblok
ONE je
první bezespárový model, do něhož se přeměnila koncepce Integrity. První Monoblok dřez z konglomerovaného kamene na světě vyrobený jen z jednoho kusu.

Se svými rozměry 41 x 51 x 15,5 cm a zaoblenými tvary je ONE perfektní volbou pro milovníky zaoblených tvarů.

Rovné linie
DUE je dostupný ve dvou velikostech: 37
x 34 x 15,5 cm, ideální pro dvojdřezy a 37 x 51x15,5 cm pro jednoduchý dřez. Nové dřezy se vyznačují rovnými tvary. Bezpochyby jsou tyto dřezy perfektní volbou pro puristy, kteří vidí ve střízlivosti rovných linií absolutnost stylu a krásy.

Jednoduchá vestavba
Dřez dokáže
kvalifikovaný kameník zabudovat rychle a bez komplikací. Přirozeně, že součástí dodávky Integrity je vše potřebné pro perfektní vestavbu. Veškeré příslušenství jako odpadový ventil, bezpečnostní teleskopické lišty, šrouby a barevně natónovaný silikon jsou přiloženy v kartonu.

Jednoduché čištění a údržba
V každém případě jsme se nevzdali žádné vlastnosti, které ze
Silestone® činí vedoucí produkt. Odolnost vůči skvrnám, trvanlivost, vynikající fyzické a mechanické vlastnosti a bakteriostatická technologie, která činí povrch ještě hygieničtějším, jsou rovněž nedílnou částí Integrity. Protože se snadno čistí, není k užívání dřezů zapotřebí složitých pokynů. Tyto pokyny jsou uvedeny jasně a přesně v Návodu na užívání přiloženém u výrobku.

Záruční doklad

Integrity má
CE-certifikát. Provedli jsme veškeré potřebné testy podle platných norem, abychom zajistili, aby Integrity uspokojily veškerá přání našich zákazníků.

Integrity One / Due

carbono
negro stellar
negro tebas
gris expo
cemento spa
kensho
aluminio nube
blanco zeus
yukon
blanco norte
bianco rivers
haiku
blanco capri
tigris sand
unsui
amazon
white platinum

Integrity Due

doradus
merope
altair
cygnus
lyra
lagoon
blanco stellar
daria
helix
marengo
marron jupiter
pulsar
rosso monza
steel
vortium
white storm
zirconium
 
© 2015 | MosaicTech 2015
© 2015 | MosaicTech 2015
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky