UBYTOVÁNÍ - Pension PALLA

Přejít na obsah
UBYTOVÁNÍ

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

  • Ubytování v našem pensionu probíhá zcela bezkontaktně. Platbu provedete předem na bankovní účet, vyplníte online check-in pro vedení ubytovací knihy a klíče si vyzvednete v bezpečnostní schránce. Nejste nijak závislí na otevírací době nebo na přítomnosti personálu pensionu. Detailní informace obdržíte před příjezdem.
  • Restaurace je zavřená, snídaně a večeře k ubytování neposkytujeme. Využít můžete kuchyňský kout ve společenské místnosti, která je k dispozici všem hostům pensionu.
  • Domácího mazlíčka můžeme ubytovat pouze po předchozí domluvě. Poplatek je 100 Kč / zvíře / pobyt.
  • K dispozici je uzamykatelná garáž na kola. Klíč zapůjčíme na vyžádání po předchozí domluvě.


Děkujeme za pochopení.
Rodinný penzion Penzion Palla v obci Svojanov na česko-moravském pomezí, situovaný v podhradí stejnojmenného středověkého hradu je místo pro ty, kteří hledají klidné místo na prožití zasloužené dovolené, touží po víkendovém odreagování od každodenních starostí, nebo jsou jen náruživí cyklo turisté či houbaři.  

Nabízíme kvalitní ubytování hotelového typu, ale i levné, nenáročné ubytování pro jednotlivce, rodinnou rekreaci, podniková školení, školy v přírodě a dětské tábory ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

V celém prostoru penzionu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma.

Parkování pro hosty je zajištěno na vlastním parkovišti naproti pensionu, vaše kola je možné uschovat v uzamykatelném skladě.

Po dohodě je možné sebou vzít svého domácího mazlíčka.
Návrat na obsah